Викрадений Караваджо

Два роки тому ЗМІ повідомили про викрадення з одеського музею західного і східного мистецтва картини самого Караваджо "Взяття Христа під варту" або "Поцілунок Юди". Тоді багато хто, в тому числі і я, вперше дізнались, що доволі відоме полотно зберігалось в Україні. Одразу почали розголошувти невтішні сценарії, за якими картину викрали на замовлення для приватної колекції і наступного разу "широкий загал" побачить її випадково, за багато років на якомусь аукціоні.

На щастя не так сталося як гадалося. Цієї весни картину, нібито, помітили на російському інтернет-аукціоні, а на минулому тижні її намагались продати в Берліні. Доблесна берлінська поліція вилучила картину і затримала чотирьох членів злочинної групи. Ще двадцятьох причетних до викрадення затримала, не менш доблесна, українська міліція.

Знайдена картина.

Здавалося б все чудово, але питання про повернення картини, поки, тільки вирішується. І не в останню чергу тому, що картина, як видно з фото наданого поліцією, дещо пошкоджена.

Перше, що спало на думку після таких новин - "А чим не голівудський сценарій?". Наступна думка - "А такий фільм вже є!"

Викрадення "Поцілунка Юди"

Ось кадр з фільму "Звичайний злочинець" де герой Кевіна Спейсі викрадає "Взяття Христа під варту" з Ірландської національної галереї в Дубліні. Чому не з Одеси? Бо в Дубліні зберігається дуже схожа (тобто не ідентична) картина Караваджо.

Довідка:

Мікеланджело Мерізі да Караваджо - (1573 - 1610) - італійський живописець періоду раннього бароко, працював у Римі, Неаполі і на Мальті.

Картину "Взяття Христа під варту" або "Поцілунок Юди", наприкінці XIX століття, в Франції купив російський посол і подарував царській родині. Після революції полотно потрапило до одеського музею. Походження картини викликало немало суперечок. Вважалося, що це копія "дублінської" і лише в 1950 році експерти довели, що її автором є Караваджо. Одеський "Поцілунок Юди" датубть 1598 роком, а дублінський - 1602-им.

Фільм "Звичайний зло чинець" (Ordinary Decent Criminal) - 2000 рік.
Жанр: кримінальний, комедія
Країна: Німечинна, США, Великобританія, Ірландія
Режисер: Таддеуш О'Салліван /Thaddeus O'Sullivan/
Актори: Кевін Спейсі /Kevin Spacey/, Лінда Фіорентино /Linda Fiorentino/, Колін Фаррелл /Colin Farrell/, Пітер Муллан /Peter Mullan/, Патрік Малахайд /Patrick Malahide/, Стівен Діллейн /Stephen Dillane/


Лучшие кадровые агентства на одном сайте

seo, поисковая оптимизация, продвижение сайта,

Коментарі  

 
revolver à plomb
0 # revolver à plomb 13.02.2018, 17:18
Achat Pistolet a plomb pas cher sur Matraque-Telesc opique.com votre boutique armurerie en ligne spécialiste dans
la vente de Pistolet CO2, pistolet à plomb, revolver à
plomb, carabine à air et à plomb...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
Community Manager
0 # Community Manager 12.05.2018, 20:37
L'équipe Black Hat SEO vous propose des prestations de gestion d'image sur Facebook,
Twitter et tout autres réseaux sociaux. Faites appel à des professionnels des plateformes sociales grâce
à des tarifs accessibles à partir de 150€ par échéances.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити