Оновлення знімків Google 03.2011

Чергове оновлення супутникових знімків в Google Earth.

В Україні суттєво оновлено Київ та Рівне з їх найближчими околицями.

Ось декілька прикладів:

Цікавий знімок реконструкції НСК "Олімпійський" від 26.09.2010

НСК "Олімпійський" з космосу

Якраз в цей день там встановлювали балку нижнього кільця між 78-ою і 79-ю колонами.

Детальніше: Оновлення знімків Google 03.2011

Карта Львова. Оновлена

«…а знаєте, куме, як москалі нашого Генерала Чупринку називають — Чууубчік…»

 

(via @oksa_zavoyko)

 

На Яндекс.Картах суттєво оновився Львів. Уточнили назви багатьох вулиць і виправили адреси будинків, та й ззовні карта виглядає інакше.

Багато в чому карту Львова було допрацьовано завдяки нашим користувачам, які надсилали свої зауваження через спеціальну форму, писали в блогах і твітері. Вельми вдячні за це!

Нам періодично надходять приблизно такі закиди: «Я ще місяць тому написав на Яндекс, що у Львові немає вулиці Чубчика, а є вулиця Генерала Чупринки, проте й досі на мапі нічого не виправили :-(:-(». Запевняємо: всі-всі ваші повідомлення про помилки не зостаються непоміченими.

Після заповнення форми «Сообщить об ошибке», ваше повідомлення потрапляє до автоматичної бази обліку помилок на картах. Далі інформація у структурованому вигляді переадресується нашим партнерам — постачальникам карт, аби при подальшому оновленні матеріалів вони врахували ваші зауваження.

Чим більше ми отримуємо від вас даних про помилки, тим точнішою врешті-решт буде карта вашого міста. Саме завдяки користувачам на карті Львова з’явилися правильні назви вулиць Генерала Чупринки, Гната Хоткевича, Героїв УПА та багатьох інших.


chuprinki_new

 

До того ж, тепер вулиці на карті Львова можна шукати українською. Просто наберіть у пошуковому рядку на Яндекс.Картах назву вулиці українською. Наприклад, Вірменська, Огіркова чи Пожежників

.
armian ogur pozarn


Пошук на картах українською вже працює для 14 міст України: Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Київ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Хмельницький, Черкаси, Чернігів і Чернівці. Список міст постійно поповнюється.

Нагадаємо: на Яндекс.Карті Львова можна знайти не тільки потрібну адресу, але й здійснити віртуальну екскурсію містом за допомогою сервісу Фотографії. А якщо ви хочете розмістити подібну фотокарту на своєму сайті чи блозі, це просто зробити за допомогою інструменту API Яндекс.КартФотомапера.

Як завжди, чекаємо ваших відгуків!

 

Перепостив з Блог Яндекс.Україна

Мітки:

Стадіони України з космосу.

Зображення стадіонів задіяних в змаганнях Української Прем’єр Ліги в сезоні 2009/2010 рр.

“Арсенал” – домашні матчі проводить на стадіоні “Колос” в Борисполі.


Переглянути більшу мапу

Детальніше: Стадіони України з космосу.

Оновлення знімків Google.

Гугл в чергове оновив супутникові знімки.

В Львівській області додано ділянки Яворів – Новояворівськ і Радехів – Стоянів, в Тернопільській – Тернопіль – Теребовля, декілька шматків Рівненської області, в Донецьку з’явилась “Донбасс Арена” …

 

Центральна частина Тернополя з космосу:

ternopil

Детальніше: Оновлення знімків Google.

WikiMapia 09.06.2009

Сьгодні редагував в WikiMapia околиці Олеська, що на Львівщині.

Позначив дороги, деякі осушувальні канали, додав декілька місць, зокрема дерев’яні церкви в Кутах, хрест на честь 100-ліття Шашкевича на Білій горі…

В підсумку вийшло досить схоже на карту.

Мітки:

Дочірні категорії