Як видалити id з посилання на статтю в Joomla! 2.5

В url-посиланнях на конкретну статтю Joomla! автоматично прописує id цієї статті.

articl id in url

Таким чином зменшується імовірність однакових url в різних статтей, і це позитив, а негатив -як мінімум, неестетичний вигляд посилання. В Joomla! 1.5 проблема елементарно вирішувалась за допомогою стороннього плагіна. Під 2.5 такого плагіна нема. Але позбутись циферок в посиланні цілком можливо.

Мітки:

Детальніше: Як видалити id з посилання на статтю в Joomla! 2.5

На шляху до нових Подорожей А. і Б.

Останнім часом я посилено працював над переносом сайту “Подорожі А. і Б.” на платформу Joomla!

Перше, це знайшов оптимальний шаблон – Phoca Nature, доволі мінімалістський, і простий в редагуванні.

Також займався підбором розширень, найголовніше для показу зображень, і коментування. Покищо зупинився на Highslide JS та JComments відповідно.

На черзі оновлення дизайну.

Зараз наслідки моїх експериментів доступні для перегляду за адресою: http://2.podoroziaib.org.ua/

Знайомство чайника і Joomla

Почну з того, що ще 2 тижні тому будь які системи управління контентом здавалися мені чимось захмарним і неосяжним для мого розуму. Як виявилось, варто було просто спробувати…

Майже одразу після успішного встановлення WordPress, я задумався, чи не спробувати мені попрацювати ще і з Joomla. Ідея ця, виникла в мене не вперше. Свого часу я хотів зробити “Подорожі А. і Б.” з допомогою цієї системи, та пішов, як мені здавалось, легшим шляхом. Хтож тоді знав, що установка Joomla пройде, ще простіше ніж WordPress. А за деякий час я вже накалякаю щось схоже на сайт. Поле для діяльності, звичайно, ще просто гігантське, але перші результати можна побачити на сторінці “Точки роси”.