Про переходи

Після вчорашнього ДТП на Пасічній і сьогоднішніх акцій протесту в інтернетах розгулялись холівари як врегулювати рух пішоходів на магістральних вулицях. Відгородити дороги з інтенсивним рухом від пішоходів? Влаштовувати переходи всюди де тільки можна? Наземні чи підземні?

Приведу декілька прикладів, що заганяють в депресію.

От вам "загороджена" вулиця з 4 смугами і з підземним переходом:
(приклад феєричний тому вартує не просто посилання на панорамки, а і скріншоту)

2013-02-21_175720
http://maps.yandex.ua/-/CVRPQMia

Всім байдуже! Навіть не скажеш, що я цілий день стояв і виловлював неадекватів. Я як жив там в 90-х, то ледь не щотижня ми бігали дивитись на наслідки аварій. Після того фільми Тарантіно - казки на ніч. Там народу полягло більше ніж в деяких війнах. І це всі знають!

2013-02-21_175809
http://goo.gl/maps/Pu4YB

Ну, нехай в 90-х той перехід був часто затоплений (не постійно!), там були розбиті сходи, темно ввечері... але ж зараз там все нормально, навіть сцяками не дуже смердить.

Припустим народ поділяє передові європейські ідеї, вимагає можливості пересуватись в одному рівні і люто ненавидить підземні переходи. Прошу дуже - ще приклади.

2013-02-21_181659
http://maps.yandex.ua/-/CVRPQKMQ

Проспект Червоної Калини в нас взагалі претендент в книгу рекордів. На двох кілометрах, від вулиці Чукаріна і до кінця проспекту маєм 4 регульовані переходи (3 світлофори виключно "пішохідні") і 7 нерегульованих переходів. Одинадцяти місць (на 2 км !) для комфортного і безпечного перетину вулиці явно замало. Є ще мінімум 5 місць де протоптані стежки.

2013-02-21_181815
http://goo.gl/maps/8Oltv

Остання панорамка з супутниковим знімком. На ньому також видно пішохода на дорозі. На всіх чотирьох панорамках в полі зору є пішохідні переходи. Але всім, знову ж таки, байдуже.

То що ж робити? Будівництво нових переходів (під/на/надземних) навіть не розглядаєм. Варіантів уйма, але всі не айс. Є нераціонально-дорогі (типу всі дороги в тунелі чи на естакади, або обгородити бетонними стінами), фантастичні (телепорти, літаючий транспорт), негуманні (вдягати на пішоходів нашийники, як в офіціанток з Хмарного атласа, нічого не робити)...

Додати коментар


Захисний код
Оновити