Anthony Zimmer / The Tourist (1ч)

Anthony Zimmer / The Tourist

А чи знали ви, що голівудський фільм Турист (The Tourist) 2010 року є рімейком французької картини Невловимий (Anthony Zimmer) 2005 року. Фільми багато в чому абсолютно ідентичні, а в дечому кардинально різні. В загальних рисах сюжет той же. Таємничий шахрай просить свою подругу підсісти в потязі до незнайомця, щоб спантеличити спецслужби і російських бандюків. Бідолашний випадковий турист замість, здавалось б розкішного відпочинку з прекрасною супутницею змушений рятуватися від смерті , і так далі...

На прикладі декількох сцен спробуємо їх порівняти...


1. Головна героїня.

В обидвох фільмах головна героїня вперше зявляється ідучи в ресторан. От тільки в К’яри (Софі Марсо) акцент зроблено на ногах, а в Еліз (Анджеліна Джолі) трішки вище.

2. Курєр.

Якщо в "Невловимому" курєр просто привертає до себе увагу. то в "Туристі" ця тема розкрита дещо глибще...

3. Лист від шахрая.

Загадковий Антоні Зімер / Александр Пірс просить підсісти в потязі до когось схожого на нього.

4. Ліонський вокзал.

В обидвох картинах ми прощаємося з Парижем на Ліонському вокзалі. Саме звідси К’яра їде в Канни, а Еліз в Венецію

5. Турист.

Поява головного героя нагадує нам появу героїні. Ніби ненароком голівудська знаменитість з'являється в кадрі і захоплює погляд глядача. В французів же незрозуміло до кого сяде К’яра трішки довше. Франсуа і Френк читають детективи і ніяковіють від супутниці.

6. Неочікувана розкіш.

Далі сюжети розвиваються ідентично. Поселення в готель. Перші здогадки про Зіммера / Пірса. Вечеря...

7. Поцілунок.

Поцілунок, як спосіб вказати на певну особу викликає цікаві асоціації...В голівудському варіанті, хоч на мить можна припустити, що це не тільки тому що стежать.

8. Ранок.

Завдяки ложечці французька сцена виглядає живішою.

9. Втеча.

Босий Джонні Депп на черапиці понад Венецією виглядає дуже захопливо, але мимоволі згадується Джек Горобець, а от Іван Атталь втікає якось надто прагматично, зате кадр з пігулками на сходах це шедевр.

Далі буде.цены на отдых в карпатах

Додати коментар


Захисний код
Оновити