Дніпро – Україна

fc-dniprozbirna-ukrКлацаючи канали попав на трансляцію футбольного матчу між “Оболонню” і “Дніпром”. Заінтригував рахунок… Кінець першого тайму – 1:0. Вирішив додивитись…

Неймовірно вразили “пивовари”. Їх завзяття і впевненість (самовпевненість) таки дали результат. Чергова перемога “Оболоні”, але це вже не аутсайдер – це “Дніпро”. Дивлячись на постійні “обрізки” дніпропетровців і стрімкі контратаки киян, згадався недавній матч збірної України.

Для порівняння:

Склад збірної України в грі з Туреччиною 12.08.2009:

Шовковський, Мандзюк, Кучер, Тимощук, Русол (Чигринський, 46), Гай ( Назаренко , 46), Гоменюк (Мілевський, 46), Селезньов (Шевченко, 46), Шевчук (Ярмаш, 46), Ротань , Калініченко (Гусєв, 46).

Склад “Дніпра” в грі з Оболонню 22.08.2009:

Лаштувка, Русол , Денисов, Пашаєв, Чеберячко (Самодін 89), Холек (Лисицький 83), Калініченко , Назаренко , Шахов, Селезньов , Гоменюк (Бєлік 65)

Після 5 турів Прем’єр-ліги “базовий” клуб національної збірної посідає 9 місце. Це, звичайно, не означає, що для “Дніпра” все втрачено ( і мене це зовсім не хвилює ), але шановний Олексій Олександрович – робіть висновки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити