Водяний знак.

Існує поширена думка, що заліпивши фото водяними знаками ви не дозволите більше нікому його використати. З досвіду скажу, що це абсолютно не відповідає дійсності. Відсоток унікального контенту в всесвітній павутині нестримно зменшується. Все більше і більше веб-проектів складаються виключно з чужих публікації. Мені доводилось зустрічати мої фото з моїми водяними знаками на чужих сайтах. Дехто, зрозумівши беззмістовність боротьби з “позичанням” контенту взагалі відмовляється від водяного знака.
Ось який ватермарк я використовую на цьому сайтіЯк на мене то водяний знак, попри все, потрібен. Чому? По-перше він зберігає за вами авторство, а по-друге виступає рекламою вашого ресурсу.

То як же зробити водяний знак?

Я прихильник недеструктивних, але добре помітних знаків. Як поєднати ці протилежності? – дуже важко, і практично неможливо ))).

 
Відкриваєте вашу фотку в Photoshop’і. Створюєте текстовий слой, і пишете ваш текст. Редагуєте шрифт, розмір і положення за смаком. далі ставимо fill на 0%, додаєм стиль слоя Bevel and Emboss. Тут настройки можна регулювати як завгодно, а я ставлю size і soften по 0, а обидва opasity по 100%. ну от, якось так.
В одній з наступних публікацій навчимось автоматично готувати фото для публікації в веб.
а для тих хто не може потерпіти даю посилання на сайт “уроки фотошопа“. Там ви знайдете багато цікавих Уроків по фотошопу і зокрема, як вставити водяний знак.

Коментарі  

 
Kristina
0 # Kristina 05.07.2012, 11:46
что такое fill и где его найти в фотошопе?? :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
Kristina
0 # Kristina 05.07.2012, 11:54
СПАСИБООООО ДОШЛО А ТО НАДОЕЛО ВИДЕТЬ СВОИ РАБОТИ У ДРУГИХ!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити