Проморолик України

Сьогодні презентували рекламний ролик України до Євро-2012. Це не реклама самого чемпіонату (цим займатиметься УЄФА за свої гроші), а реклама країни. Він буде транслюватися на європейських каналах і покликаний познайомити глядачів з колоритом нашої країни, запалити їх бажанням опинитись на місці головних героїв.

Щось вже забагато букв. Дивіться саме відео.

А тепер ще трохи про відео. Воно називається «Увімкни Україну», створено продакшн-студією «Shootgroup» (український режисер Юліан Улибін та німецький оператор Торстен Ліпсток).

Як розповів режисер промо-ролика Юліан Улибін, в основі сюжету - приїзд до України іноземців, котрі на власні очі побачили нашу країну і відкрили її для себе – нову, невідому, але сучасну державу. «Ролик «Увімкни Україну» - перенесення у казково-незабутній світ нашої країни. Нічого подібного в українській промоції за рубежем донині не було створено. Земля України з її розкішними природніми краєвидами, історія та архітектурні надбання, традиції й загадки українського народу мало кому відомі у світі. Ми хочемо якнайкраще представити нашу країну в Європі. Для нас це надзвичайний досвід», - каже пан Улибін.

Ролик триває 90 секунд. Є також його короткі варіанти – по 60 та 30 секунд. Усі ці кліпи транслюватимуться на європейських телеканалах Euronews, Eurosport та BBC.

Зазначимо, що робота над роликом тривала з 12 жовтня по 1 листопада цього року. Зйомки відбувалися в найяскравіших та найцікавіших місцях України, побачивши які іноземці захотіли б відвідати нашу країну.


билеты iron maiden

Коментарі  

 
Abstract
+1 # Abstract 05.11.2010, 20:03
Ролик може і класний, але я чув що на нього 2 млн. гривень потратили... як вам така сума???)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
RB
0 # RB 05.11.2010, 21:56
цікаво чи це тільки на зйомки, чи разом з ціною трансляції. хоча останнє навряд. тут і гонорар акторам, операторам, і всм причетним, їх проживання і переїзд, витратні матеріали... тай що таке 2 млн. на звичайній міжквартальній дорозі щороку більше закопують під виглядом ямкового ремонту. :D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити